Skautský Vandr 2

Další skautský rok začal a máme za sebou první akce. Hned druhý zářijový víkend jsme se skauty a skautky z 2. oddílu Limba vyrazili na druhý oddílový vandr, opět do krásného Kokořínska. Naše cesta začala v Želízech, kde jsme minule skončili. Prvním cílem byla jeskyně Rozbořenka, kde jsme našli útočiště a dožili se sobotního rána. V sobotu jsme s pár zastávkami úspěšně pokračovali dál a dorazili jsme ke skalnímu útvaru Pokličky, na které většina z nás vylezla a viděla Kokořínsko z výšky. Skautkám z družiny Rákosníčků se dokonce podařilo ukuchtit na vařiči přepychový smažený sýr. Nedělní ráno bylo značně více náročné, ale naštěstí jsme měli lentilky na posilnění, a nakonec jsme Kokořínské skály zdolali.